Livaković sjajnom obranom spasio pobjedu u 98. minuti. Svi mu trčali u zagrljaj

Screenshot: SportKlub

DOMINIK LIVAKOVIĆ je u utakmici 20. kola turskog prvenstva spasio lidera. Fenerbahče je kod Gaziantepspora pobijedio 1:0 golom Irfana Kahvecija u 81. minuti. To je važan trijumf jer je Fener tako zadržao prvo mjesto u mrtvoj trci za naslov s Galatasarayem. No Fener ne bi slavio da Livaković nije obranio dva čista gola.

U 7. minuti domaćin je sjajnom akcijom po lijevoj strani probio Fener. Salem M'Bakata se sjurio prema vratima i gol se činio izgledan. No tada je Livaković sjajno istrčao s vrata i padom u noge suparnika ušao mu u šut i spasio gol.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVU LIVAKOVIĆEVU OBRANU

Tu nije bio kraj Livakovićevom spašavanju turskog lidera. Naime, u osmoj minuti sudačke nadoknade igrač domaćih uputio je fantastičan volej pod prečku, ali Livaković je fenomenalnom obranom osigurao pobjedu Fenerbahčeu. Minutu kasnije sudac je označio kraj utakmice, na što su svi igrači gostiju potrčali prema Livakoviću i slavili ga.