premier liga

LIVERPOOL - BRIGHTON 3:3 Fantastični Belgijac hat-trickom uništio preokret Liverpoola

LIVERPOOL i Brighton su u ludoj utakmici 9. kola Premier lige odigrali 3:3 na Anfieldu. Gosti su na otvaranju šokirali Liverpool s dva krasna gola Leandra Trossarda u 4. i 18. minuti. U međuvremenu je i Welbeck imao čistu šansu i momčad Jurgena Kloppa nije postojala u prvoj polovici prvog poluvremena.

Vratila se u igru u 32. minuti golom Roberta Firmina, a Brazilac je svojim drugim golom na utakmici u 54. minuti izjednačio na 2:2. Brighton je u nastavku igrao dosta slabije, a u 63. minuti nesretni Webster skrenuo je loptu u svoj gol za 3:2 i potpuni preokret domaćina.

No Brighton je na kraju ipak osvojio bod, a donio mu ga je sjajni Trossard, koji je na asistenciju Mitome u 83. minuti upisao hat-trick. Brighton je tako nastavio sa sjajnom formom ove sezone, u kojoj ima samo jedan poraz i barem do sutra je četvrta momčad Premier lige.