Ljubičić zabio za LASK, Sučić asistirao za Salzburg

HRVATSKI napadač Marin Ljubičić bio je strijelac za LASK u 3:1 gostujućoj pobjedi protiv Austrije iz Lustenaua, dok je reprezentativni veznjak Luka Sučić bio asistent za jedini pogodak RB Salzburga u 1-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Rapida u Beču u susretima 17. kola austrijskog nogometnog prvenstva.

Ljubičić je golom u prvoj minuti sudačke nadoknade potvrdio preokret LASK-a u Lustenauu. Domaći su poveli golom Diabyja (38'), a u nastavku su Boateng (61'-ag), Usor (72') i Ljubičić (90+1') preokrenuli. Ljubičić je za LASK ušao u 55. minuti.

Sučić je u 19. minuti susreta u Beču asistirao Oiatkowskom za pobjednički gol Salzburga, a odigrao je čitav susret, dok je Roko Šimić bio na terenu do 75. minute. RB Salzburg je na vrhu s 39 bodova, pet više od drugog Sturma koji ima susret manje, dok je LASK treći s 32 boda.