LUKA MODRIĆ

Mijatović: Ne razumijem zbog čega je Modrić na klupi

LUKA MODRIĆ (35) odigrao je posljednjih 12 minuta u 3:2 pobjedi Real Madrida nad Interom u trećem kolu Lige prvaka.

Trener Zinedine Zidane ostavio ga je na klupi u još jednoj važnoj utakmici - hrvatski kapetan ulazio je s klupe u El Clasicu protiv Barcelone te na gostovanju kod Borussije Mönchengladbach i vidljivo je kako Francuz trenutačno više vjeruje Urugvajcu Federicu Valverdeu.

Takva odluka buni legendarnog Predraga Mijatovića.

"Ne razumijem zbog čega je Luka Modrić zamjena. Kada je na terenu, njegovi igrači imaju više samopouzdanja. No odluke ipak donosi Zidane", rekao je za španjolski radio El Larguero proslavljeni Crnogorac i bivši napadač Reala.

Modrić je ove sezone odigrao 551 minutu i ima deset nastupa u svim natjecanjima, a četiri puta je započinjao na klupi. Zabio je dva gola, Šahtaru i Barceloni.