Mijatović strijelac u porazu Arminije

BIVŠI branič Rijeke i Dinama Andre Mijatović upisao se u strijelce u utakmici 23. kola njemačke druge nogometne lige, u kojem je njegova Arminia Bielefeld poražena kod kuće od Duisburga 2:1.

Poveo je Duisburg golom Srbina Srđana Baljka već u 10. minuti, a Mijatović je izjednačio u 57. minuti udarcem glavom nakon asistencije Federica s desne strane. Bio mu je to treći ovosezonski prvenstveni pogodak.

Hrvatski je branič ove sezone odigrao sva 23 prvenstvena kola, a protiv Duisburga je odradio svih 90 minuta. Odlučujući gol koji je Duisburgu donio sva tri boda zabio je u vlastitu mrežu Arne Feick u 79. minuti, skrenuvši udarac Christiana Tifferta.