Nakon teške ozljede suigrača oglasio se Kramarić. "Ljubi te brat"

IGRAČ Hoffenheima i BiH reprezentativac Ermin Bičakčić je u nedjeljnom susretu protiv Bayerna doživio tešku ozljedu koljena.

Iako još uvijek nije poznato koliko će izbivati s terena, predviđa mu se dug oporavak. Među prvima je na Instagramu reagirao Bičakčićev suigrač iz Hoffenheima Andrej Kramarić koji je poručio:

"Brz oporavak DesiDejms, ljubi te brat."

Bičakčić je zabio pogodak za vodstvo Hoffenheima protiv Bayerna u 16. minuti, a Kramarić je postigao posljednja dva gola za konačni rezultat 4:1 za domaćina.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO SE BIČAKČIĆ OZLIJEDIO.
*Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale

Bičakčić se ozlijedio 37. minuti u duelu s Leroyem Saneom. Njemački reprezentativac je dva puta lijepo lažnjakom izbacio BiH internacionalca iz ravnoteže, što njegova koljena nisu uspjela izdržati.