Navijač postrojio igrače kluba iz Bundeslige. Nitko nije ni pisnuo dok je on urlao

NAKON 24 odigrana kola u Bundesligi, Darmstadt je klub koji se nalazi u najnepovoljnijem položaju na ljestvici. Samo dvije pobjede i tek 13 bodova znače da je na posljednjem mjestu ljestvice s najmanjim šansama za ostanak u najjačem rangu njemačkog nogometa.

U jučerašnjoj utakmici Darmstadt je ponovo rezultatski teško stradao. Od Augsburga, momčadi iz sredine bundesligaške ljestvice, izgubio je 6:0. Već u 29. minuti utakmice gostujuća momčad zabila je peti gol, s time da se na prvi čekalo niti dvije minute.

Nevjerojatne scene viđene su nakon utakmice. Igrači Darmstadta morali su se postrojiti i slušati urlanje jednog navijača. Njegov cilj bio je davanje podrške momčadi i klubu u borbi za ostanak, no igračima tu podršku nije bilo lako slušati. Među njima su bili i Matej Maglica i Bartol Franjić. Na kraju su ga svi ispratili pljeskom.