ZANIMLJIVOSTI

Nevjerojatna sličnost slovačkog suca i Igora Tudora

SVI KOJI su pratili jučerašnju utakmicu slovačke lige između Trenčina i DAC-a mogli su ostati zatečeni kad su se radile prve izmjene i pomisliti da je Igor Tudor naprasno otišao iz Juventusa i postao sudac.

Četvrti sudac te utakmice nevjerojatno nalikuje bivšem hrvatskom reprezentativcu i pomoćniku Andree Pirla u torinskom velikanu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SLOVAČKOG TUDORA

Na toj je utakmici zaista bio jedan bivši hajdukovac, Andrija Balić, koji je za goste iz Dunajske Strede igrao do 86. minute. U tom trenutku DAC je vodio 1:0 golom Beskorovajnjija iz 58. minute, ali domaćinima je u sudačkoj nadoknadi Corryn donio bod. Mladi vinkovački napadač Marko Divković za goste je odigrao 67 minuta.

Slovan iz Bratislave iskoristio je taj kiks DAC-a i pobjedom 4:0 kod Zlatih Moravca osigurao naslov prvaka.