Newcastle odao počast svom bivšem igraču, poginulom u potresu u Turskoj

NOGOMETAŠI i navijači Liverpoola i Newcastlea odali su počast nekadašnjem igraču Newcastlea Christianu Atsuu, koji je poginuo u potresu koji se dogodio u Turskoj i Siriji. Atsu je pronađen mrtav u ruševinama jedne zgrade. Igrao je za Newcastle, Chelsea, Malagu, Porto i Everton. U Hatayspor je stigao prije pola godine. U Newcastleu je proveo pet sezona, pritom je odigrao 121 utakmicu, zabio osam golova te deset puta asistirao.

Atsu je noć ranije zabio gol u 97. minuti za pobjedu Hatayspora protiv Kasimpase. Nakon toga je otišao igrati poker kod prijatelja do 3:30 ujutro i onda se oko 4 sata vratio u stan na devetom katu zgrade. Zgrada je srušena 20 minuta kasnije u potresu koji je odnio više od 40 tisuća života.