Neymar je isključen. Pogledajte što je izveo prije toga

NEYMAR se izblamirao na utakmici 16. kola francuskog prvenstva između PSG-a i Strasbourga (2:1). Unutar samo jedne minute dobio je dva žuta kartona. Prvo u 61. minuti zbog prekršaja, a odmah zatim zbog simuliranja. Glumeći je nastojao iznuditi penal, ali je umjesto njega dobio crveni karton.

To je napravio pri rezultatu 1:1, pa je vodećem PSG-u jako otežao lov na pobjedu protiv pretposljednjeg Strasbourga. Pretposljednja momčad Ligue 1 bila je blizu senzacije kod prvaka i lidera, ali je Kylian Mbappe u šestoj minuti nadoknade zabio za pobjedu iz penala koji je izborio i tako poništio Neymarovu glupost.

Ipak, Brazilac je prije isključenja pokazao kakav je velemajstor. Promjenama kretanja i lažnjacima prevario je čak tri čuvara, a posljednjem je još i gurnuo loptu kroz noge.