Održano kadetsko prvenstvo Hrvatske u judu, Black Belt opet u vrhu

PROTEKLI vikend bio je rezerviran za prvenstvo Hrvatske u judu u kategoriji kadeta i kadetkinja (do 18  godina). Natjecanje se održalo u zagrebačkoj dvorani "Sutinska vrela" u Podsusedu, a tamo se okupilo 48 klubova sa ukupno 251 judašem (154 judaša i 97 judašica).

[PRVENSTVO HRVATSKE 🇭🇷 ZA KADETE I KADETKINJE (U18) 2024] Ekipni poredak - kadeti 1. Dubrovnik, 26 bod. 2. Black Belt -...

Objavljuje Cro JudoNedjelja, 4. veljače 2024.

U konkurenciji kadeta, najuspješniji bio je Judo klub Dubrovnik, JK Black belt iz Zagreba bio je drugi, dok su judaši Lika Zagreb osvojili treće mjesto ekipno. U konkurenciji kadetkinja ovog vikenda prvi je bio JK Solin, druga ekipa Judo kluba Pujanke iz Splita, a treća ekipa JK Zagreb.

Judaši Black Belta nižu odlične rezultate

Uz sve ostale dobre rezultate podsjetimo, judaši Black Belta su kao mlađi kadeti u listopadu prošle godine bili najuspješnija ekipa na Prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete, a odlične rezultate bilježe i od početka ove godine. Na turniru Zagreb Open 2024. koji je održan prije dva tjedna osvojili su ekipno treće mjesto, a vikend nakon toga i prije državnog prvenstva njihova udarna ekipa bila je na jednom od najjačih klupskih turnira u Italiji, 29. Alpe Adria Judo Trophy, koji je okupio preko 1000 natjecatelja. Tamo su Nikola Hadži-Veljković i Vita Hudika iz Black Belta osvojili brončane medalje u kategoriji kadeta, dok je Nina Cvjetko osvojila zlato u kategoriji juniorki.

𝟮𝟵. 𝗔𝗹𝗽𝗲 𝗔𝗱𝗿𝗶𝗮 𝗝𝘂𝗱𝗼 𝗧𝗿𝗼𝗽𝗵𝘆 🥋🇮🇹 Fenomenalan početak sezone za naše kadete! Jedan od najjačih klupskih turnira, 29. Alpe...

Objavljuje Judo & jujitsu Black BeltSubota, 27. siječnja 2024.