Perić i Kasun skromni u pobjedi protiv Cajasola

LUKA ŽORIĆ i Hrvoje Perić nisu se istaknuli u gostujućoj pobjedi svoje Unicaje kod Cajasola 72:68 u 13. kolu španjolskog prvenstva.

Perić je u igri proveo više od 19 minuta. Postigao je 4 koša uz šut 2-5 za dva poena. Imao je dvije osvojene i jednu izgubljenu loptu. Žorić je u 16 minuta igre postigao 3 poena, šutirajući 1-5 za dva poena i 1-2 slobodna bacanja. Dodao je dva skoka i jednu asistenciju, uz dvije izgubljene lopte.

Kristaps Valters bio je najefikasniji kod Unicaje s 18 koševa, dok je jednako kod domaćina ubacio Paul Davis.

Unicaja je bodove osigurala u zadnjoj četvrtini, koju je dobila s 24-14.

Barcelona je kod kuće pobijedila Manresu 74-61 uz 14 koševa Eidsona i 12 Lorbeka.

Barcelona je vodeća s 11 pobjeda. Real Madrid ima jednu pobjedu manje, ali i utakmicu manje. Unicaja drži treće mjesto s omjerom 10-3.

ACB liga, 13. kolo:

Barcelona – Manresa 74-61

Cajasol – Unicaja 68-72

Zaragoza – Blusens Monbus 80-71

Murcia – Estudiantes 88-75

Redoslijed: 1. Barcelona 11-2, 2. Real Madrid 10-2 (-1), 3. Unicaja 10-3, 4. Caja Laboral 9-3 (-1), 5. Alicante 9-3 (-1)…