Bundesliga

Pogledajte genijalan Lazarov gol u golijadi Borussije (M) i Leverkusena

BAYER LEVERKUSEN je kao domaćin pobijedio Borussiju M'Gladbach rezultatom 4:3 u 7. kolu Bundeslige.

Susret je obilježila majstorija igrača Borussije M'Gladbach Lazara koji je u sudačkoj nadoknadi susreta postigao jedan od najljepših golova u 2020. godini.

Lazaro je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade susreta nakon jednog centaršuta u padu loptu udario petom, a ona je završila u desnim rašljama protivničkog gola. Bio je to gol za konačnih 4:3.

Utakmica je bila vrlo interesantna. Stindl je iz penala u 18. minuti pogodio za vodstvo gostiju, a onda je Alario pogodio za 1:1 u 27. minuti.

Potom je Stindl u 30. minuti ponovno postigao gol za vodstvo da bi Alario u 41. minuti ponovno izjednačio.

Bayer je do preokreta stigao u 68. minuti kada Bailey postiže gol. Četvrti gol za Leverkusen postigao je Baumgartlinger u 82. minuti, a onda je u sudačkoj nadoknadi Lazaro sve začinio genijalnim potezom.