HNL

Pogledajte gol za pobjedu Hajduka protiv Šibenika u samoj završnici utakmice

HAJDUK je pobijedio Šibenik 2:1 u utakmici 30. kola Prve HNL. Golove za Hajduk zabili su Krovinović u 32. minuti i Elez u 87. minuti, dok je za Šibenik zabio Ćurić u 54. minuti. Hajduk je igrao bolje u prvom dijelu i zasluženo je stigao do pogotka u 32. minuti. Sahiti je dao loptu na desnu stranu za Livaju, koji je u sredini, točno kod bijele točke, pronašao Krovinovića. Na veznjaka Hajduka zaboravila je obrana Šibenika, a on je hladnokrvno zabio za vodstvo domaćeg kluba.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL FILIPA KROVINOVIĆA

Hajduk je bacio sve snage u napad, a do pobjede je stigao u 87. minuti. Krovinović je ubacio iz kornera, a Elez je bio na pravom mjestu i pogodio za konačnih 2:1. Hajduk je preskočio Rijeku i sad je na trećem mjestu HNL ljestvice s 56 bodova.