Pogledajte golčinu Rashforda s 25 metara kojom je šokirao City

MANČESTERSKI derbi na Etihadu započeo je šokantno za City. Aktualni prvak Engleske bolje je otvorio susret, imao je posjed, ali gol je pao na drugoj strani. I to kakav gol. Igrala se osma minuta kad je Marcus Rashford s 25 metara pogodio rašlje golmana Edersona. Rashfordu je ovo tek šesti gol sezone. U posljednje vrijeme je bio česta meta kritika navijača i medija, no ovaj gol ga možda izvuče iz krize.

Derbi Manchestera započeo je na fenomenalan način za Crvene vragove. Poveli su s 1:0 na vrućem gostovanju pogotkom Marcusa Rashforda. City je dominirao u posjedu lopte od prve minute. United skoro da nije imao posjed, ali je iz prve šanse došao do vodstva. U nastavku je City zabio tri gola i pobijedio. Zanimljivo, otkako je Premier lige, kad bi United poveo protiv Cityja, čak 21 utakmicu je dobio, tri puta je susret završio remijem, a Građani su tek danas prvi put uspjeli preokrenuti minus.