Regija

Pogledajte komični autogol kojim je Milan poveo u Beogradu

Screenshot (Youtube)

MILAN je u prvoj utakmici 1/16 finala Europa lige gostovao u Beogradu kod Crvene zvezde. Susret je završio remijem (2:2).

Zvezda je nulu protiv slavnog kluba držala do 42. minute kada je Radovan Pankov postigao autogol. Sami Castillejo je probio po desnoj strani i ubacio loptu na peterac, a tamo je Pankov neoprezno reagirao i pokušao izbiti loptu izvan terena. Međutim, lopta je stigla točno do vratara Milana Borjana i izgledalo je da će je on lako uloviti, ali mu je prošla kroz ruke i uz nevjericu domaćih nogometaša završila u golu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ AUTOGOL.

Zvezda je na startu drugog dijela izjednačila iz jedanaesterca preko Kange, a onda je na isti način Milanu vodstvo vratio Theo Hernandez. U trećoj minuti sudačke nadoknade rezultat je izjednačio Milan Pavkov.

Od prve minute napad Milana predvodili su hrvatski nogometaši Ante Rebić i Mario Mandžukić. Rebić je zamijenjen na poluvremenu, a Mandžukić osam minuta prije kraja.