Serie A

Pogledajte kopačke Marcela Brozovića o kojima pričaju navijači Intera

NOGOMETAŠI Intera su u sklopu 16. kola Serie A poraženi na gostovanju kod Sampdorije rezultatom 2:1.

Nakon pet uzastopnih prvenstvenih pobjeda milanski sastav su zaustavili njegovi bivši igrači Keita Balde i Antonio Candreva. Za sastav Antonija Contea je u drugom poluvremenu smanjio De Vrij.

Kopačke je krasio dizajn emotikona Epic Brozo i krokodila

Nizozemac je pogodio na asistenciju Marcela Brozovića koji je ponovno odigrao odličnih 90 minuta.

Ipak, nakon susreta mnogi nisu pričali o njegovoj predstavi na terenu, već o novim kopačkama u kojima je izašao na teren. Naime, kopačke hrvatskog reprezentativca je krasio dizajn emotikona Epic Brozo i krokodila. Fotografije kopački su ubrzo postale hit na društvenim mrežama.

Brozo rocked some sick custom Nike Mercurials today from Swithadot 🔥

Posted by Italian Football TV - IFTV on Wednesday, January 6, 2021

Perišić je ušao u 46. minuti umjesto Younga

Osim Brozovića, protiv Sampdorije je igrao i drugi hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je u 46. minuti ušao umjesto Ashleyja Younga.

Inter je pobjedom mogao preuzeti prvo mjesto na ljestvici jer je Milan u večernjem terminu kod kuće poražen od Juventusa rezultatom 3:1. Ipak, Milan je ostao vodeći s bodom prednosti u odnosu na gradskog rivala.