Pogledajte krasan gol bivšeg talenta Hajduka u Europa ligi

TOULOUSE je na gostovanju pobijedio LASK 2:1 u sklopu posljednjeg, šestog kola skupine E Europa lige. Francuska momčad tako će se s druge pozicije plasirati u nokaut-fazu, dok je prvi Liverpool. LASK kao zadnji u skupini ispada iz svih europskih natjecanja, dok će Union SG nastupiti u doigravanju Konferencijske lige.

Ljubičićev prvi gol u Europa ligi

Thijs Dallinga doveo je Toulouse u vodstvo u 54. minuti, no domaća momčad izjednačila je u 61. minuti pogotkom Marina Ljubičića (21). Mladi hrvatski reprezentativac krasno je glavom iz teške situacije poentirao nakon ubačaja Filipa Stojkovića s desne strane. Ljubičićev pogodak pogledajte ovdje. Ipak, Francuzi su došli do slavlja jer je Gabriel Suazo u 83. zabio za 2:1.

Ljubičiću je ovo bio 25. nastup ove sezone za austrijskog prvoligaša. Bivši talent Hajduka dosad je zabio šest pogodaka i dvije asistencije. Prema podacima Transfermarkta, ovo mu je prvi gol u karijeri u Europa ligi.