Turska liga

Pogledajte novi krasan pogodak briljantnog Gavranovića u Turskoj

BIVŠI napadač Dinama i Rijeke Mario Gavranović nastavlja briljirati u turskom Kayserisporu. Švicarski reprezentativac zabio je lijep pogodak u pobjedi 4:0 nad Aksarayom u šesnaestini finala turskog kupa.

Gavranović je u igru ušao u 78. minuti pri rezultatu 2:0, a zatim deset minuta kasnije postavio konačnih 4:0. Odigrao je dupli pas s Pektemekom pa se majstorskim lažnjakom riješio čuvara i pogodio bližu stranu suparničkog gola.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GAVRANOVIĆEV GOL

Briljira u Turskoj

Gavranoviću je to bio 11. nastup za turskog prvoligaša i već sedmi gol, a ostvario je i tri asistencije. Treća je to uzastopna utakmica u kojoj je bio strijelac, dok je prije samo četiri dana zabio dva gola te namjestio jedan u prvenstvu.

Podsjetimo, Dinamo je Gavranovića, koji je izrazio želju za odlaskom jer nije bio zadovoljan minutažom, ovo ljeto prodao Kayserisporu za 700 tisuća eura.