EUROPSKO PRVENSTVO

VIDEO Pijević ponovno oduševila EHF svojom obranom. Drži Hrvatsku u igri

HRVATSKA ženska rukometna reprezentacija u utakmici za treće mjesto na Europskom prvenstvu igra protiv domaćina Danske.

Nakon prvog poluvremena rezultat je 11:11, a kao i tijekom većeg dijela turnira, najbolji pojedinac Hrvatske je vratarka Tea Pijević. Ona je u prvom dijelu upisala sedam obrana iz 18 udaraca, a posebno je dojmljiva bila ona u 21. minuti.

Hrvatska je na poluvrijeme mogla otići s prednošću

Hrvatska je gubila rezultatom 7:5, a Kristina Jorgensen je sama bila u kontri. Ipak, Pijević je sjajno obranila njen udarac i održala Hrvatsku u igri.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ OBRANU PIJEVIĆ.

Nakon te obrane Hrvatska je napravila seriju 3:0 i povela rezultatom 8:7. Do kraja prvog dijela izabranice Nenada Šoštarića su cijelo vrijeme bile u egalu, a imale su i priliku otići na poluvrijeme s vodstvom, ali nisu iskoristile posljednji napad.

Kod Hrvatske su u prvom dijelu najefikasnije bile Ana Debelić, Ćamila Mičijević i Katarina Ježić s po dva pogotka.