Carabao kup

Pogledajte s kakvom je ozljedom igrač Tottenhama htio u igru. Mourinho ga nije pustio

TOTTENHAM je u polufinalu Carabao kupa (Liga kup) na domaćem terenu svladao Brentford rezultatom 2:0.

Strijelci za momčad Josea Mourinha su bili Moussa Sissoko u 12. i Heung-Min Son u 70. minuti utakmice. Ipak, utakmicu je obilježio događaj iz 83. minute.

Danskog veznjaka je Mourinho zamijenio u 86. minuti

Tada je igraču gostiju Joshu Dasilvi pobjegla jedna lopta koju je pokušao dostići klizećim startom, ali je pritom nesmotreno i grubo kopačkom u potkoljenicu udario igrača Tottenhama Pierre-Emile Hojbjerga.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ START NA HOJBJERGU.

Sudac Mike Dean je situaciju pregledao putem sustava VAR i dodijelio Dasilvi izravni crveni karton. Nakon što mu je ukazana pomoć, Hojbjerg se htio vratiti u igru, ali mu menadžer Jose Mourinho takvo nešto nije dopustio.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MOURINHOVU REAKCIJU.

Danski veznjak se zaputio u svlačionicu, a u 86. minuti ga je zamijenio Japhet Tanganga. Tottenham će u finalu Carabao kupa igrati protiv pobjednika susreta između Manchester Uniteda i Manchester Cityja.