Posuđeni hajdukovac zabio prvi gol u novom klubu

RADOMLJE je pobijedilo Domžale 3:1 u osmom kolu slovenskog prvenstva. Radomlje je povelo u 19. minuti, kada je zabio Ivan Krolo. Riječ je o 20-godišnjem veznjaku, koji je ovog ljeta stigao na posudbu iz Hajduka i kojem je ovo bio prvi pogodak u sedmom nastupu. Luka Topalović izjednačio je u 23., no slavlje domaćina golovima su osigurali Caio Cruz u 33. i Dejan Vokić u 39. minuti.

Krolo je talent splitskog kluba, za čiju je seniorsku momčad upisao šest nastupa. Hajduk ga je u siječnju poslao na posudbu u Šibenik, no ugovor s tadašnjim hrvatskim prvoligašem raskinuo je nakon svega dva mjeseca. Na posudbi u Radomlju, Hajdukovoj filijali, trebao bi ostati do kraja aktualne sezone. Krolin ugovor s Hajdukom vrijedi do 2027., a na Transfermarktu je procijenjen na 150 tisuća eura.

Radomlje je u sedam utakmica upisalo dvije pobjede, jedan neriješeni rezultat i četiri poraza te se sa sedam bodova nalazi na šestoj poziciji slovenske Prve lige. Celje je vodeće sa 16 bodova.