Nogomet

Prosinečki ispao iz Kupa od trećeligaša i najavio posljedice

ROBERT PROSINEČKI je sa svojim Denizlisporom ispao u 4. kolu turskog Kupa od trećeligaša Turgutluspora (2:1), a nakon utakmice je najavio da će biti posljedica.

Turgutluspor je drugoplasirana momčad treće turske lige, dok se Denizlispor nalazi na pretposljednjem mjestu najjačeg ranga turskog nogometa.

Denizlispor je bio domaćin u ovom susretu, a već nakon osme minute gubio je s 1:0 nakon što je Besir pogodio za goste. Sacko je u 53. minuti izjednačio, a konačnih 2:1 postavio je Ozkara u 69. minuti.

"Ovo je težak poraz za klub i nas. Ovo će ostaviti posljedice. Obavit ćemo potreban razgovor s predsjednikom, a nakon toga ćemo brzo donijeti odluku", kazao je Prosinečki nakon utakmice.

Ovo je četvrti uzastopni poraz u svim natjecanjima za Prosinečkog čiji se klub nalazi na pretposljednjem mjestu turske Super lige.