LIGE PETICE

PSG - METZ 1:0 Prvaci se s igračem manje u nadoknadi spasili još jedne blamaže

NAKON poraza u obje utakmice na početku prvenstva PSG, desetljeće suvereni vladar Ligue 1, bio je u teškoj situaciji i u trećoj.

U domaćoj utakmici protiv Metza, susjeda s dna tablice, igrao je bez Mbappéa, koji se oporavlja od korone, te bez Neymara, Paredesa i Kurzawe, isključenih zbog tučnjave na kraju derbija protiv Marseillea u drugom kolu.

U 65. minuti utakmice protiv Metza u idućem, trećem kolu, pri rezultatu 0:0, isključen mu je stoper Abdou Diallo.

Ipak, PSG je i s igračem manje bio daleko bolji, pritiskao je i na kraju postigao pobjednički gol. Zabio ga je Julian Draxler u trećoj od pet minuta sudačke nadoknade i tako spasio da klub koji ne ispušta francuski naslov nakon prva tri kola ostane sa samo jednim bodom.