PSG ostao stopostotan i u desetom kolu

PARIS SAINT-GERMAIN je u subotu svladao Amiens s 5:0 te tako ostao stopostotan i u desetom kolu francuske Ligue 1.

Parižani su danas na svom Parku prinčeva imali vrlo lagan zadatak protiv autsajdera sa sjevera Francuske. Sve je bilo gotovo već u prvom poluvremenu. PSG je poveo u 12. minuti golom Marquinhosa, da bi u 42. minuti pitanje pobjednika riješio Adrien Rabiot golom za 2:0.

Ništa nije naslućivalo na golijadu jer se rezultat nije mijenjao do 80. minute, ali je onda momčad Thomasa Tuchela postigla još tri pogotka u sedam minuta. Redom su pogađali Draxler, Mbappe i Diaby za "petardu" u mreži gostiju.

Kako stvari zasad stoje, PSG nema ozbiljnog konkurenta za naslov prvaka jer prvom pratitelju Lilleu bježi 11 bodova uz utakmicu više.