Remi Milana i Lazija, Lulić pocrvenio

POSLJEDNJA utakmica 30. kola Serie A između Milana i Lazija završena je remijem 1:1. Gosti iz Rima poveli su preko Marca Parola u 9. minuti nakon kornera, a poravnao je Carlos Bacca u 15. nakon asistencije Luiza Adriana.

Giacomo Bonaventura je u 37. minuti pogodio gredu iz slobodnog udarca, a vratar Lazija Federico Marchetti uspio obraniti udarce Adriana i Bacce, dok je na drugoj strani vratar Milana Gianluigi Donnarumma spasio vlastitu momčad poslije pokušaja Felipea Andersona u 67. minuti.

Senad Lulić dobio je dva žuta, odnosno crveni karton u 84. minuti, nakon čega je ekipa Siniše Mihajlovića pokušala postići drugi pogodak no u tome nije uspjela, čime je potpisala treći susret u nizu bez pobjede.