Renato Sulić igrač utakmice u pobjedi u Celju

U SUSRETU 7. kola rukometne Lige prvaka Veszprem je na gostovanju u Celju pobijedio Pivovarnu Laško 30:27, a igrač utakmice bio je Renato Sulić. Nekad standardni pivot reprezentacije Hrvatske zabio je osam pogodaka.

Mađarski sastav je već na poluvremenu imao šest golova prednosti (17:11), a potom je u nastavku rutinski priveo posao kraju. Veszprem je upisao petu pobjedu, a Celjani šesti poraz.

Uz Sulića, Mađare je do pobjede vodio Momir Ilić sa sedam golova. Hrvatski rukometaš Ivan Slišković je dodao jedan pogodak, U slovenskim redovima najefikasniji su bili Luka Žvižej sa šest, te Žiga Mlakar i Miha Zarabec sa po četiri gola, dok je naš Šime Ivić dodao tri gola.

Nakon sedam kola na ljestvici vodi PSG sa 12 bodova, Veszprem je drugi s bodom manje, a treću pozciju drži Flensburg-Handewitt sa 10 bodova, Kiel je četvrti s osam bodoma, a PPD Zagreb drži petu poziciju sa šest bodova. Slijede Wisla Plock (5), Celje PL (2) i Bešiktaš (2).