Rijeka uvjerljiva u pripremnoj utakmici protiv Slovenaca. Novi napadač oduševio

RIJEKA se nalazi na pripremama u Kranjskoj Gori gdje je u prijateljskoj utakmici s uvjerljivih 3:0 svladala NK Bravo, slovenskog prvoligaša iz Ljubljane. Trener Riječana Sergej Jakirović na teren je poslao dva potpuno različita sastava u dva poluvremena.

Za vodstvo Rijeke prvi je pogodio Jorge Obregon u 39. minuti. Na 2:0 povisio je Franjo Ivanović iz penala u 51. minuti, a u 65. minuti s bijele točke bio je precizan i Prince Ampem. Naročito je dobar dojam ostavio mladi napadač Ivanović koji je sam izborio penal koji je realizirao.

Devetnaestogodišnji Ivanović nedavno je stigao nakon isteka ugovora u bundesligašu Augsburgu, gdje je igrao za drugu ekipu. U prošloj sezoni Ivanović je zabio 18 i namjestio četiri gola u 36 nastupa i bio je sedmi najbolji strijelac u četvrtom rangu njemačkog nogometa, ali Augsburg mu nije produljio ugovor i Rijeka je to iskoristila.