EHF Europa liga

Richardson 10 sekundi prije kraja zabio za pobjedu protiv Nexea

RUKOMETAŠE Nexea porazio je u drugom kolu EHF Europa lige francuski Montpellier rezultatom 22:23 (8:10).

Gosti su bolje krenuli u susret te su u dva navrata tijekom prvog dijela imali četiri pogotka prednosti. Ipak, do kraja prvog poluvremena rukometaši Hrvoja Horvata uspjeli su smanjiti zaostatak na dva pogotka.

Halil Jaganjac je predvodio strijelce kod Nexea

U drugom dijelu Montpellier je imao i pet pogodaka prednosti (11:16), ali se hrvatski predstavnik uspio vratiti i izjednačiti rezultat pola minute prije kraja. Ipak, Melvyn Richardson je devet sekundi do kraja pogodio za pobjedu gostiju.

Kod domaćih Našičana je najbolji strijelac bio Halil Jaganjac s pet pogodaka, dok je isti broj zgoditaka zabio i najbolji strijelac Montpelliera Hugo Descat.

Nexe iz prva dva kola ima dva boda nakon pobjede nad Alingsasom.