SERIE A

Sampdoria slavila protiv Udinesea. Letica cijeli susret odgledao s klupe

U SUSRETU 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sampdorija je pobijedila Udinese s 2:1, dok u susretu između Torina i Spezije nije bilo golova.

Gosti su poveli u 55. minuti golom Rodriga De Paula, no Sampdoria je u nastavku susreta okrenula rezultat golovima Antonija Candreve (67.-11m) i Ernesta Torregrossa (81.). Karlo Letica nije nastupio za domaći sastav.

Spezia izborila bod kod Torina s igračem manje

Torino i Spezia su odigrali bez golova, premda su gosti već od osme minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Luca Vignali. Za goste je od 87. minute igrao Martin Erlić.

U ranije odigranom susretu Bologna je pobijedila Veronu s 1:0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnjih devet kola.

Na vrhu Serie A je Milan s 40 bodova, Inter ima 37, a Roma 34 boda. Slijede Juventus (33), Atalanta (31), Napoli (31).