IVAN SANTINI ZABIO NAKON DVA MJESECA Glavom zakucao krasan utješni gol za Caen

HRVATSKI napadač Ivan Santini nastavio je puniti mreže u Francuskoj iako je njegov Caen upisao i treći uzastopni poraz.

Zadranin, kojeg je izbornik Zlatko Dalić poštedio puta na prošlotjednu američku turneju, zabio je u domaćem porazu 1:3 protiv Montpellierea u 31. kolu francuskog prvenstva.

Gosti su sve riješili u samo dvije minute golovima Sia u 21. i Skhirija u 23. minuti. Sio je u 53. zabio za 0:3, a tek u završnici Santini je stigao do utješnog pogotka. Rodelin je nabacio s desnog boka, a hrvatski napadač glavom zabio u bliži kut za konačnih 1:3.

Santiniju je ovo deveti pogodak ove sezone uz jednu asistenciju. Prvi mu je to gol nakon 4. veljače i pobjede nad Nantesom 3:2.

Montpellier je upisao pobjedu nakon čak pet uzastopnih remija i skočio na peto mjesto s 45 bodova, koliko imaju i Rennes i Nice, koja je s 2:0 slavila kod Troyesa. Caen je tek 14. s 35 bodova, šest iznad opasne zone.

Guingamp je s 2:1 pobijedio Bordeaux i preskočio ga na ljestvici te je sada na 10. mjestu. St.Etienne je s 3:0 slavio u gostima kod Nantesa koji je ostao osmi s 44 boda, dok je St-Etienne sada na 42 boda.