SENZACIJA U SLOVENIJI Ibričić s Domžalama izbacio bundesligaša

OSIJEK je priredio najveću senzaciju kvalifikacija za Europa ligu pobjedama protiv PSV-a, no veliko iznenađenje dogodilo se i u Sloveniji gdje je Domžale neočekivano izbacio bundesligaša Freiburg.

U prvoj utakmici Nijemci su na svom terenu pobijedili 1:0, a u uzvratu u Ljubljani Slovenci su izveli čudo u devet minuta. U 50. minuti proslavljeni BiH reprezentativac i miljenik Torcide Senijad Ibričić zabio je iz jedanaesterca za 1:0 te tako izjednačio rezultat iz prve utakmice.

Fantastičnom Ibri, kojeg se prošle godine povezivalo s povratkom u Hajdukom, ovo je već četvrti gol u pet europskih nastupa ove sezone, a pogocima je pomogao izbaciti estonsku Floru i islandski Valur.

Samo devet minuta kasnije na 2:0 je povisio Bizjak, a gosti nisu uspjeli zabiti iako su uputili čak 20 udaraca prema golu.