Snimka otkrila što je Mbappe radio dok je sudac isključivao Neymara

Screenshot: Twitter

PSG, aktualni prvak i lider Francuske, jedva je pobijedio pretposljednji Strasbourg (2:1) u 16. kolu prvenstva. Pobjednički gol u šestoj minuti sudačke nadoknade postigao je Kylian Mbappe iz penala koji je sam izborio. Pola sata prije Neymar je isključen u pokušaju da iznudi nepostojeći penal. Zbog toga je dobio žuti karton samo minutu nakon što je dobio javnu opomenu zbog prekršaja. Kad ga je sudac Clement Turpin isključio, došao je do njega i svašta mu izgovorio.

S obzirom na to da su Neymar i Mbappe u lošim odnosima, navodno zato što se bore za prevlast u svlačionici, francuskim medijima posebno je zanimljivo pratiti reakciju Francuza na Brazilčev ispad i kaznu koju je dobio. Mbappe je, svjedoči snimka, prišao sucu i nekoliko puta mu rekao: "Ne možeš mu dati crveni."