CHRISTIAN ERIKSEN

Son zabio za pobjedu Koreje pa otrčao prema kameri: Christian Eriksen, volim te

OSIM na Euru, reprezentativni se nogomet ovih dana igra i na drugim kontinentima, a u Aziji se vodi borba u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Kataru 2022.

Južna Koreja pobijedila je Libanon 2:1, a gol za pobjedu postigao je Son Heung Min iz penala u 66. minuti. Krilni napadač Tottenhama zatim je otrčao prema najbližoj kameri pokazujući prstima broj 23 i povikao: "Christian Eriksen, volim te."

Danski veznjak, koji je sinoć kolabirao na travnjaku u završnici prvog poluvremena utakmice s Finskom, sedam je godina proveo u Tottenhamu prije prelaska u Inter prošlog ljeta. Prema najnovijim informacijama, Eriksen je stabilno i ostaje u bolnici na daljnjim pregledima.

Njegov bivši suigrač Son posvetio mu je gol, baš kao i aktualni suigrač Romelu Lukaku u sinoćnjoj pobjedi Belgije nad Rusijom 3:0.