Sudac Jović nakon utakmice Dinama u Gajnicama bacio dres navijačima Ponikvi

DINAMO se plasirao u osminu finala SuperSport Hrvatskog kupa. U šesnaestini finala bez većih problema pobijedio je zagrebačkog četvrtoligaša Ponikve 4:1. Domaća se momčad dobro držala u prvom dijelu i sve do 38. minute imala 0:0. Dinamo je tada stekao minimalnu prednost, koju je u drugom poluvremenu brzo povećao i riješio pitanje pobjednika.

Nakon susreta se dogodila zanimljiva i nesvakidašnja situacija. Sudac Fran Jović bacio je dres u publiku, među navijače Ponikvi gdje je bilo puno djece koja su željno čekala dresove s utakmice.

''Ma, bila je to jedna interna zafrkancija. Kako je svečarska atmosfera i jedna lijepa, specifična situacija, odlučio sam se na to'', rekao je nakon utakmice Jović, koji je zbog svog poteza dobio ovacije:

''Da. Ma sve je super. Čak i ova izjava koju dajem nije uobičajena. Ne znam hoće li mi to netko zamjeriti'', kroz smijeh je rekao Jović.

Inače, Jović je inače iz Gajnica, a i sin mu trenira u lokalnom klubu.