LA LIGA

Svjetski prvak podivljao jer mu je rival počupao bradu. Pogledajte što se dogodilo

BETIS je pobijedio Athletic Bilbao 1:0 u 28. kolu La Lige. Gol odluke zabio je Iglesias u 20. minuti na asistenciju Mirande. Za Betis je to važna pobjeda u borbi za četvrto mjesto i Ligu prvaka sljedeće sezone. U sljedećem kolu Betis gostuje kod Celte, a u toj utakmici će igrati bez svog važnog ofenzivca Nabila Fekira.

Fekir, koji je s Francuskom osvojio Svjetsko prvenstvo 2018., isključen je u 80. minuti nakon što je udario Ikera Muniaina. Naime, prilikom jedne akcije Fekir je završio na tlu. Bilbaov Muniain mu je prišao i povukao ga za bradu, a to je Fekira toliko naživciralo da je nogom po nogama opalio Muniaina, koji je potom pao na travnjak.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

Sudac Lahoz odmah je isključio Fekira zbog nesportskog ponašanja, no ni to nije Bilbau pomoglo da se domogne barem boda u Sevilli.