Talijanski reprezentativac posvetio objavu Modriću: Idol i fenomen koji me inspirira

NICOLO FAGIOLI (23) igrao je za Italiju od 81. minute protiv Hrvatske (1:1) u utakmici u kojoj se Italija spasila poraza u 98. minuti golom Mattije Zaccagnija. Hrvatsku je u vodstvo u 55. minuti doveo kapetan Luka Modrić (38), koji je minutu prije gola promašio penal. Taj je rezultat gurnuo Italiju u drugi krug, a Hrvatsku bacio na treće mjesto s kojeg će teško izboriti nokaut-fazu.

"Idol"

Fagioli je na kraju utakmice razmijenio dres s Modrićem, a dan kasnije oglasio se na Instagramu. Hrvatskom kapetanu posvetio je objavu: "Idol. Fenomen koji me od malih nogu inspirirao. Primjer na terenu i izvan njega. Bila mi je čast dobiti tvoj dres."

Mladi veznjak Juventusa prošle sezone nije zaigrao zbog suspenzije zbog klađenja. Za Juve je upisao devet nastupa i dvije asistencije u 448 minute igre. Fagioli je dijete Juventusa, a za Italiju ima četiri nastupa.