Težak poraz Tudora. Izgubio je prvi put nakon dva mjeseca

MARSEILLE je u 22. kolu Ligue 1 izgubio na Velodromeu od Nice 3:1 i dopustio konkurentima da mu se potpuno približe u borbi za Ligu prvaka. Momčad Igora Tudora tako je prekinula sjajan niz od devet utakmica bez poraza u svim natjecanjima i za vodećim PSG-om zaostaje osam bodova.

Gosti su bili puno bolji, osobito u drugom poluvremenu, a utakmicu su riješili u par minuta prije odmora. Poveli su u 38. nakon što je Diop odbijenu loptu golmana nakon udarca glavom pospremio u gol za 1:0, a šest minuta kasnije na gotovo isti način zabio je Laborde koji je također zabio nakon što je Lopez obranio udarac drugog igrača.

Marseille se vratio u igru u 60. kad je Alexis Sanchez sjajnom povratnom loptom našao Malinovskog, a on zakucao loptu pod gredu za 1:2. Mogao je Marseille nešto kasnije do izjednačenja, ali je Alexis Sanchez u velikoj prilici pucao pokraj gola. Konačnih 1:3 postavio je Brahimi pet minuta prije kraja.