Trener Gane slikao selfie s uplakanim Sonom

Screenshot: Reddit

GANA je u sjajnom susretu 2. kola skupine H Svjetskog prvenstva pobijedila Južnu Koreju 3:2 i zadržala izglede za plasman u nokaut-fazu. Gana je vodila 2:0 golovima Salisua u 24. i Kudusa u 34. minuti, ali se Koreja vratila s dva gola Choa u 58. i 61. minuti. Pobjedu Gani donio je svojim drugim golom Mohammed Kudus u 68. minuti susreta.

Najbolji igrač reprezentacije Južne Koreje, napadač Tottenhama Son Heung-min, bio je neutješan nakon poraza. Počeo je plakati, a izbornik Gane se sa svojim pomoćnicima došao pozdraviti s njim. No jedan od trenera izvadio je mobitel te iskoristio priliku da se fotografira s nogometnom zvijezdom.

Gana je ovom pobjedom ostala u igri za drugi krug, a Južnoj Koreji igra još samo teorija. Od 20 sati u ovoj skupini igraju Portugal i Urugvaj te će situacija u skupini biti puno jasnija nakon što završe.