zanimljivosti sport

U trećoj županijskoj igrači tukli suca i otišli s utakmice. Sudac morao doktoru

UTAKMICA treće županijske lige skupine Križevci u Carevdaru završila je ozbiljnim incidentom odmah nakon početka.

U 19. kolu 3. ŽNL-a skupine Križevci igrali su domaća Mladost i Ratar iz Miholca, ali samo do druge minute.

Dramatične događaje u Carevdaru opisuje izvještaj o utakmici delegata Mladena Martinčića, koji prenosi Prigorski:

"Utakmica započela prema Propozicijama ranga natjecanja. Prije utakmice održan sastanak pred početak utakmice. Domaćin osigurao 4 redara, kola hitne pomoći. Gosti kasnili oko 30 minuta kada je i održan sastanak. Domaćin također ispunio i higijensko epidemiološke mjere, gdje su izmjerili temperature svim sudionicima utakmice s telefonskim brojevima. Spisak ostao kod domaćina.

U 2. minuti sudac utakmice dosudio kazneni udarac za domaću ekipu, kontakta je definitivno bilo, po sucu i on je dosudio kazneni udarac. Nakon toga dolazi do udaranja igrača gostiju broj 20 s obje ruke u leđa suca i igrača broj 6 s obje ruke u prsa suca. Nakon smirivanja situacije gostujuća ekipa je napustila teren za igru s dosta gorčine prema sucu utakmice. Nakon čekanja od 10-12 minuta sudac je sudio kraj utakmice."

Sudac Darko Renjak zatražio je liječničku pomoć nakon utakmice.