NOGOMET

U19 DINAMO - REAL MADRID 3:1 Suci odveli Dinamove juniore u finale Ramljaka

U POSLJEDNJOJ utakmici skupine A koja je odlučivala o prolasku u finale turnira Mladen Ramljak, Dinamo je srušio Real Madrid s 3:1, ali Modri su zabili dva gola nakon velikih sudačkih pogrešaka.

Prvo je sudac dosudio nepostojeći penal za Dinamo na metar od 16 metara. Gostujući igrač je napravio prekršaj ispred kaznenog prostora Reala, a sudac je odmah pokazao na penal, siguran je bio Julardžija za 1:0.

Real je došao do 1:1 u drugom poluvremenu, no protiv sudaca nije mogao dalje. U 76. minuti Vasilj je odlično prošao po desnoj strani i pucao prema golu, a u tom trenutku Luka Jančić je bio u velikom zaleđu. Nakon odbijene lopte od Realovog igrača, lopta je došla do Jančića koji je zabio za 2:1.

Real više nije imao snage za preokret. Janković je pred sami kraj utakmice sjajno pogodio za 3:1 iz slobodnog udarca.

Dinamo će sutra u finalu od 11 sati igrati protiv Feyenoorda.