La Liga

VALLADOLID - OSASUNA 3:2 Budimir zabio gol. Osasuna pokleknula u derbiju začelja

HRVATSKI napadač Ante Budimir zabio je jedan pogodak u porazu Osasune na gostovanju kod Real Valladolida rezultatom 3:2.

Budimir je postigao pogodak u 27. minuti za 1:1 na predivnu asistenciju Oiera. Hrvatski napadač je lijepo izbjegao zaleđe i pogodio glavom u bliži kut Valladolidova gola.

Grafika: Sofascore za IndexSport

Budimiru je ovo bio drugi pogodak sezone

U 43. minuti je Roberto Torres doveo goste u vodstvo, ali je Valladolid u drugom dijelu preko Fabiana Orellane iz kaznenog udarca i Shona Weissmana u 56. i 76. minuti stigao do pobjede.

Budimiru je ovo bio sedmi nastup u Primeri ove sezone i drugi postignuti pogodak. Hrvat je u 80. minuti zaradio žuti karton zbog prekršaja, a odigrao je cijeli susret.

U sljedećem kolu Osasuna dočekuje Villarreal

Njegova Osasuna je predzadnja na ljestvici s 11 bodova, dok je Valladolid 16. s dva boda više.

U sljedećem kolu Osasuna je domaćin Villarrealu, a prije toga će tijekom tjedna u Kupu kralja igrati protiv niželigaša Tomaresa.