Vida osvojio kup i ispisao povijest s AEK-om

HRVATSKI reprezentativac Domagoj Vida odigrao je čitav susret za AEK koji je osvojio grčki kup pobijedivši PAOK 2:0 u finalu igranom pred praznim tribinama u Volosu. U sastavu poraženog PAOK-a čitavu utakmicu branio je Dominik Kotarski. Strijelci za AEK bili su Harold Moukoudi u 27. i Paulo Fernandes u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Uspjeh AEK-a je tim veći jer je od šeste minute bio s igračem manje jer je tada Rota dobio izravan crveni karton. Kako je ranije ove sezone AEK osvojio i naslov prvaka, ovaj je klub prvi put u svojoj 99 godina dugoj povijesti osvojio dvostruku krunu u Grčkoj.

AEK-u je ovo ukupno 16. naslov pobjednika kupa, a ima i 13 naslova prvaka. PAOK je ostao na osam osvojenih kupova.