VIDEO Atleticov junak posvetio gol suigraču koji proživljava teške trenutke u životu

NAHUEL MOLINA, svjetski prvak s Argentinom, postigao je svoj prvi gol za Atletico Madrid u nedjeljnoj pobjedi 2:1 na gostovanju kod Rayo Vallecana. Proslavio ga je visoko podignuvši u zrak dres suigrača Anglea Corree, pruživši tako klupskom i reprezentativnom suigraču podršku u teškim trenucima, nakon gubitka majke.

U svojoj 33. utakmici za Atletico argentinski desni bek uspio je sjuriti se po strani i prizemnim udarcem zabiti prvi gol na utakmici. Bilo je to u 22. minuti, a samo dvije minute kasnije Mario Hermoso povisio je rezultat na 2:0. Konačnih 2:1 postavio je lijepim golom u 85. Fran Garcia, u trenucima kad je Rayo Vallecano već više od 20 minuta igrao s igračem manje nakon isključenja Floriana Lejeunea.

Osim što je zabio svoj prvijenac za sastav Diega Simeonea, Molina se istaknuo i potezom nakon njega. Gol je proslavio podizanjem dresa koji nosi Correa, čija je majka Marcela Martinez preminula prošlog tjedna nakon duge i teške bolesti.

Atletico je pobjedom stigao na dva boda zaostatka za Real Madridom na drugom mjestu ljestvice.