Video - Bivši hajdukovac spasio Ergotelis: Budimir zabio u zadnjoj minuti za remi

BIVŠI nogometaš Hajduka i Šibenika Mario Budimir postigao je izjednačujući gol za Ergotelis u domaćem ogledu 6. kola s Arisom i to u 90. minuti susreta.

Gosti su poveli preko Sankare u 45. minuti i taj rezultat je stajao sve do samog kraja utakmice kada je 25-godišnji Budimir svojim drugim prvenstvenim pogotkom osigurao remi Ergotelisu. Brojni problemi s početkom prvenstva, izbacivanje klubova u niži rang zbog sudjelovanja u namještanjima utakmica i slično, uzrokovali su situaciju u kojoj su momčadi u grčkom prvenstvu odigrale od 4 do 6 utakmica pa trenutna ljestvica ne otkriva pravo stanje.

U preostala dva susreta ove nedjelje, Panathinaikos je u gostima bio bolji od Xanthija s 3:2, dok su Giannina i Panionios odigrali bez golova. Kasnije još igraju PAOK i OFI.

Grčka Superliga, 6. kolo:

Ergotelis – Aris 1:1 (Budimir 90 / Sankara 45)

Xanthi – Panathinaikos 2:3 (Leto 21-11m, 23, Owusu-Abeyie 56 / Edimar 66, Vlachodimos 68)

Giannina – Panionios 0:0

Redoslijed: 1. Panathinaikos 10 (-2), 2. Olypiacos 10 (-2), 3. Atromitos 10, 4. AEK 10 (-1), 5. PAOK 9 (-1)...