Pogledajte komičan autogol Kanade. Zabio ga jedan od najboljih bekova na svijetu

Screenshot

JAPAN je u prijateljskoj utakmici pobijedio Kanadu 4:1. Ao Tanaka doveo je Japance u vodstvo u drugoj minuti. Kanađani su mogli izjednačiti u 22., ali Jonathan David nije realizirao kazneni udarac. Komičan trenutak dogodio se u 40. minuti, kada je Japan došao do drugog pogotka.

Alphonso Davies, najbolji kanadski nogometaš, bočni igrač Bayerna i jedan od najboljih na svijetu na toj poziciji, nakon suparničkog ubačaja slučajno je, ali snažno u lice iz blizine napucao vlastitog golmana Milana Borjana, od kojeg se lopta odbila u mrežu. Borjan je bio malo potresen te je nakratko ostao ležati na travnjaku. Situaciju pogledajte ovdje.

Dvije minute kasnije Keito Nakamura povećao je na uvjerljivih 3:0, a drugi gol Tanake u 49. minuti potvrdio je fantastičan nastup Japana. Jedini gol Kanade zabio je Junior Hoilett u 89. minuti prijateljske utakmice.