VIDEO Joao Felix u debiju za Chelsea dobio crveni karton zbog ružnog starta

CHELSEA je u zaostaloj utakmici 7. kola engleske Premier lige gostovao kod Fulhama gdje je izgubio 1:2. Za momčad Grahama Pottera debitirao je Joao Felix, koji je nakon sjajnog prvog poluvremena u drugom dobio izravni crveni karton zbog grubog prekršaja.

Portugalac je u 58. minuti visoko podignutom nogom ušao u duel s Teteom, zakasnio je na loptu i onda džonom zakačio Nizozemca po koljenu. Sucu Davidu Cooteu nisu trebali ni VAR ni ikakva pomoć te je odmah pokazao Felixu izravni crveni karton i put u svlačionicu. Felix bi naknadno od sudačke komisije mogao dobiti i kaznu od nekoliko utakmica neigranja.

Inače, Fulham je poveo u 25. minuti golom bivšeg Chelseajeva igrača Williana, a gosti su izjednačili u 48. minuti preko Koulibalyja. Fulham je ponovo poveo u 73. minuti golom Carlusa Viniciusa. Joao Felix je u Chelsea došao prije nekoliko dana na posudbu iz Atletico Madrida za 11 milijuna eura. Chelsea je preuzeo cijelu igračevu plaću.