REGIJA

VIDEO Najkarizmatičniji trener u regiji oduševio proslavom pobjedničkog gola

RADNIČKI 1923 iz Kragujevca pobijedio je Proleter 2:1 u petom kolu razigravanja za ostanak u srpskom prvenstvu. Gosti su na poluvremenu vodili golom Jovanovića, a preokret domaćinu donijeli su Tomić u 87. i Maksimović u 90. minuti utakmice. Preokret je posebno emotivno doživio domaći trener Nenad Lalatović, daleko najkarizmatičniji trener u Srbiji, ali i šire.

On je poznat po brojnim ekscesima na terenu, ali i izvan njega. Lalatović je nervozno pratio pobjedničku akciju u svom trenerskom prostoru, a nakon što je Radnički zabio za 2:1, otišao je slaviti s navijačima.

Radnički se ovom pobjedom odvojio od Proletera na tri boda prednosti i izbjegao 15. mjesto koje garantira ispadanje. Radnički je sada na 14. mjestu koje mu znači razigravanje za ostanak u elitnom društvu srpskog nogometa.