VIDEO Napad Brazila vrijedan je 268 mil. eura. U Peruu je bodove donio stoper

BRAZIL je stigao i do druge pobjede u drugoj utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026. nakon što je kasnim golom Marquinhosa slavio u Limi na gostovanju kod Perua. Utakmica je završila 1:0. Nekoliko dana nakon što je s 5:1 bio bolji od Bolivije, Brazil je stigao do nove pobjede, ove kasno ostvarene u utakmici u kojoj su Raphinhi i Richarlisonu zbog zaleđa poništeni golovi u prvom poluvremenu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL

I dok brazilski napad vrijedan 268 milijuna eura (Rodrygo 100, Neymar i Raphinha po 60, Richarlison 48 milijuna eura po Transfermarktu) nije mogao do gola, situaciju je spasio stoper. Jedini gol u Limi za nova tri brazilska boda postigao je Marquinhos udarcem glavom nakon kornera u 90. minuti.

Peterostruki prvak svijeta u nastavku kvalifikacija bit će domaćin Venezueli, a onda će gostovati kod Urugvaja. Te se utakmice igraju u listopadu.