EUROPSKO PRVENSTVO

VIDEO Ovo se ne brani. Pogledajte nebeski skok i gol Mičijević s 10 metara

HRVATSKA ženska rukometna reprezentacija u danskom Herningu protiv domaćina igra utakmicu za treće mjesto.

Nakon prvog poluvremena je rezultat bio 11:11, a izabranice Nenada Šoštarića su odlično krenule u drugo poluvrijeme. Odmah na startu se Hrvatska odvojila na dva pogotka prednosti preko Ane Debelić i Ćamile Mičijević, a posebno je lijep bio pogodak potonje igračice.

Najbolja vratarka EP-a Sandra Toft nije imala šanse

Mičijević je nakon križanja primila loptu od Debelić i s lijeve strane krenula prema sredini, skočila s 10 metara i neobranjivo pogodila u prvi kut danskog gola.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL MIČIJEVIĆ.

Najbolja vratarka Europskog prvenstva Sandra Toft nije ni vidjela loptu. U tom trenutku, početkom drugog dijela, bio je to treći pogodak Mičijević na utakmici.

Bez obziran na ishod utakmice za treće mjesto, Hrvatska je već osigurala svoj najbolji plasman ikada na europskim prvenstvima. Uz to, plasirala se i na Svjetsko prvenstvo sljedeće godine u Španjolskoj.